Titles you rated
Police StoryRated ★ 0.5
OkjaRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 1.0
The ThroneRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
The Tooth and the NailRated ★ 1.5
Nowhere to HideRated ★ 2.0
Land of MineRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5