Series
Ratings
17- InuYashaRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0