Titles you rated
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5