Series
Ratings
27
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
ClickbaitRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
LTNSRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5- 악인취재기; 사기공화국Rated ★ 2.5
- 악인취재기Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
EasyRated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
EasyRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5