Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0