Titles you rated
HereticRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
IncantationRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0