Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
EBS Space SympathyRated ★ 4.0