Movies
Ratings
810
Dark NunsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
DAEMUGARated ★ 2.0