Titles you rated
Battle for HappinessRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
EliteRated ★ 3.5