Titles you rated
PeninsulaRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 0.5
Miss BaekRated ★ 0.5
Baby DriverRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
RampantRated ★ 0.5
Like CrazyRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5