Titles you rated
- White AlbumRated ★ 0.5
- Azuki-chan Season 1Rated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 0.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 0.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 2.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 1.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0- Kirarin RevolutionRated ★ 2.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 1.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 2.5- Kirarin RevolutionRated ★ 5.0
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
South ParkRated ★ 3.0