Series
Ratings
164
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Girls und PanzerRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
JTBC LectureRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 2.5