Titles you rated
Independence DayRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
BladeRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The MistRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 4.0