Movies
Ratings
230
IdaRated ★ 4.0
The ChildRated ★ 4.5
Coco Chanel & Igor StravinskyRated ★ 4.5
On the Basis of SexRated ★ 4.5
SpencerRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Blood SimpleRated ★ 3.5
The Purple Rose of CairoRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 1.0
MacbethRated ★ 5.0
Dilili in ParisRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 5.0- Shadow ThiefRated ★ 5.0
- HerstoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0