Movies
Ratings
152
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5