Series
Ratings
24- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.0