Movies
Ratings
16
The Terror LiveRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 4.0