Titles you rated
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The NunRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Get Rich or Die Tryin'Rated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0