Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Cutie PieRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.5
Hooray for LoveRated ★ 2.5
Over the RainbowRated ★ 3.5
The Return of IljimaeRated ★ 3.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.0
Lie to MeRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 1.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 3.0