Movies
Ratings
21
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
TedRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
HancockRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0