Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
Now You See Me 2Rated ★ 1.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 0.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
The InternRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 0.5
BelieverRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
JawsRated ★ 4.5