Movies
Ratings
387
Black PantherRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
TrumboRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Mr. HolmesRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The 6th DayRated ★ 3.0
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 2.5
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 2.5
RedRated ★ 3.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0