Series
Ratings
24
SignalRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
PastaRated ★ 1.5
Cutie PieRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 2.5- Emperor of the SeaRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 2.5
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5