Movies
Ratings
15 World War ZRated ★ 4.5 World War ZRated ★ 4.5
 The Face ReaderRated ★ 3.5 The Face ReaderRated ★ 3.5
 MasqueradeRated ★ 3.0 MasqueradeRated ★ 3.0
 New WorldRated ★ 5.0 New WorldRated ★ 5.0
 AvatarRated ★ 5.0 AvatarRated ★ 5.0
 Scandal MakersRated ★ 4.0 Scandal MakersRated ★ 4.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
 Iron ManRated ★ 3.5 Iron ManRated ★ 3.5
 Spirited AwayRated ★ 5.0 Spirited AwayRated ★ 5.0
 InceptionRated ★ 5.0 InceptionRated ★ 5.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 TRON: LegacyRated ★ 3.0 TRON: LegacyRated ★ 3.0
 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0 The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
 3 IdiotsRated ★ 3.5 3 IdiotsRated ★ 3.5
 InterstellarRated ★ 5.0 InterstellarRated ★ 5.0