Series
Ratings
43
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Crowned ClownRated ★ 4.0
The CursedRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5
Time Travel TondekemanRated ★ 4.5
Wedding PeachRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0