Titles you rated
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 3.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
StartupRated ★ 3.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
MineRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0