Titles you rated
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Don't MoveRated ★ 3.0
AbigailRated ★ 1.5
Kabukicho Love HotelRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.0
Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.0
CopycatRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 1.0
The AbandonedRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.5