Series
Ratings
233
As You Stood ByRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
BootsRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The SurvivorsRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 5.0
WaywardRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0