Movies
Ratings
173
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Next Three DaysRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
SanctumRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The MythRated ★ 2.5