Titles you rated
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5
New WorldRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Collective InventionRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.0
X+YRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Shaun the Sheep MovieRated ★ 4.5
Intimate EnemiesRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5