Titles you rated
EqualsRated ★ 2.0
Grave EncountersRated ★ 1.5
MoanaRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 2.0
RioRated ★ 3.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.0
The BoyRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 2.5- Tales of the UnusualRated ★ 2.0
SpyRated ★ 1.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Born to DanceRated ★ 1.5
I've Always Liked YouRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 4.5