Movies
Ratings
113
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0