Titles you rated
Smile AgainRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 1.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.0
Band of SistersRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 1.0
Miss MermaidRated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
High KickRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0