Series
Ratings
66
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0