Movies
Ratings
379
Con AirRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
Ichi the KillerRated ★ 2.0
The Scorpion KingRated ★ 3.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.5
CatwomanRated ★ 3.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0