Titles you rated
BossRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Sand CastleRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
WickedRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5
On the LineRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5