Titles you rated
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Tougen AnkiRated ★ 2.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5- 지지고 볶는 여행Rated ★ 2.5
- 이혼숙려캠프: 새로고침Rated ★ 4.0
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5- 커플팰리스Rated ★ 2.5