Titles you rated
TriangleRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ContractedRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0