Titles you rated
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 2.5
The Devil's DealRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
FailanRated ★ 5.0
City Of The Rising SunRated ★ 5.0
Moby DickRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 3.5
CountRated ★ 3.0
ConfessionRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 3.0