Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5