Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
GantzRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Fourth PlaceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0