Series
Ratings
16
HouseRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
Ragnarok Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0