Movies
Ratings
30
HelplessRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.5