Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
RoomRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
I Have To Buy New ShoesRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
PopulaireRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Notes on a ScandalRated ★ 3.5
The Taste of OthersRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Tokyo FamilyRated ★ 3.0