Movies
Ratings
160 Summer WarsRated ★ 4.0 Summer WarsRated ★ 4.0
 Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5 Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
 Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5 Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
 Hollow ManRated ★ 3.5 Hollow ManRated ★ 3.5
 To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0 To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
 The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0 The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
 We Bought a ZooRated ★ 3.0 We Bought a ZooRated ★ 3.0
 The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0 The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
 I Am Number FourRated ★ 3.5 I Am Number FourRated ★ 3.5
 Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0 Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
 Knight and DayRated ★ 3.5 Knight and DayRated ★ 3.5
 Jerry MaguireRated ★ 3.5 Jerry MaguireRated ★ 3.5
 The MistRated ★ 2.0 The MistRated ★ 2.0
 CasperRated ★ 3.5 CasperRated ★ 3.5
 Innocent StepsRated ★ 3.5 Innocent StepsRated ★ 3.5
 Man in LoveRated ★ 4.0 Man in LoveRated ★ 4.0
 Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0 Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
 The Social NetworkRated ★ 4.0 The Social NetworkRated ★ 4.0
 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
 Stuart LittleRated ★ 3.5 Stuart LittleRated ★ 3.5