Movies
Ratings
283
Sing StreetRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5