Series
Ratings
43
Dan Da DanRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0