Titles you rated
TenetRated ★ 0.5
One Fine Spring DayRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 1.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0