Series
Ratings
20
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5