Titles you rated
Hell or High WaterRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Gods of EgyptRated ★ 2.0
John CarterRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 2.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0